TOPlist
  Ne každý je schopen vidět a představit si, jak a jakým způsobem se na energetické úrovni mohou znečišťovat naše domy, byty, pracoviště. Negativní formy myšlení vyzařované lidmi mají schopnost se shromažďovat a seskupovat do sraženin na různých místech v místnostech a dokonce i v atmosféře. Takové situace v místnosti, jako jsou hádky, pomluvy, závist, výsměch, manipulace, ponižování, násilní, bití atd., se vztahují k určitému negativnímu emocionálně verbálnímu vyzařování (vibracím), které jen tak prostě nezmizí. Když je jich málo, tak jen zůstávají v prostoru a přitom nemají dostatek síly škodit přítomným. Ale když jejich počet stoupá, samozřejmě ne bez pomoci negativního emocionálního výlevu člověka, zhušťují se a takovéto myšlenkové formy mohou být velmi nebezpečnými a mohou škodit člověku, který se nachází v dané místnosti. To člověk může vnímat jako nepohodlí, jako silnou slabost, zvýšenou agresivitu nebo pasivitu, jako časté rodinné hádky, neúspěch, nemoce atd. Stupeň vlivu těchto myšlenkových forem závisí na jejich hustotě. Čím je hustota vyšší, tím je nebezpečnější sraženina.

  Proto vždy říkám, ať jste velmi pozorní k tomu, co říkáte a co přitom cítíte. Jelikož se to dříve nebo později na vás odrazí, nezáleží na tom, jakou máte ochranu. Vždyť prostý zákon fyziky říká: „Na každou akci je reakce.“

  Proto, pokud tyto myšlenkové formy v naší místností už jsou přítomny, tak je potřeba co nejdříve je od toho očistit. A také, pokud jste se přestěhovali z jedné místnosti do jiné, tak před příjezdem by pro vás bylo lepší je také očistit od cizích myšlenkových forem. Provádím to starou metodou pomocí modliteb a svíček. A nehraje žádnou roli k jakému náboženství patříte. Všechno spočívá v síle pozitivních emocionálně myšlenkových vibracích toho, kdo to dělá. Všichni chodíme pod stejným nebem a působí na nás na všechny stejné zákony fyziky, chemie, matematiky, vesmíru. I když to nazýváme různými slovy – katolictví, křesťanství, islám, buddhismus atd., podstata je Jediná, ale názvů, vnímání a způsobů přístupu může být hodně.

Copyright © Blahodarovani.cz, 2010 - , všechna práva vyhrazena.
O MASÁŽE

- Na termálním lehátku

- Relaxační masáž

- Levandulová koupel


O POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE

O BAREVNÁ TERAPIE

O OČÍŠTĚNÍ MÍSTNOSTÍ OD NEGATIVNÍ ENERGIÍ


O CENÍK
----------Spolupráce----------

www.lecitelka.com

----------------------------