TOPlist
Pozitivní psychologie


Pomocí pozitivní psychologie je možné změnit mnohé životní situace ve svém životě:

  - Uchovat manželský svazek / rodinné pouto;
  - Najít toho pravého nebo tu pravou jednou a na celý život;
  - Odstranit nedorozumění mezi dětmi a rodiči;
  - Seberealizace;
  - Nastolit vzájemné porozumění s kolektivem nebo nadřízeným;
  - Odblokovat problémy z dětství;
  - Správně se připravit k založení rodiny;
  - Správně se připravit k příchodu nové duše (doba do těhotenství a během těhotenství);
  - Odstranit ze sebe negativy.


Hledání příčin a obnovení výchozího stavu

  Když je ve vašem životě něco v nepořádku, včetně zdraví, tak to je následek nějakého činu. Tímto činem byla kdysi nějaká myšlenka, pocit nebo samotný čin. Kdysi jste se, například, na někoho zlobili a teď máte problém s játry nebo se žlučníkem nebo s žaludkem nebo se střevy nebo s páteří. To je výsledek materiální realizace vašeho myšlenkového plánu na úrovni fyzického stavu. Na úrovni mentálního stavu se vaše vnitřní nerovnováha může na vás projevit jako zlý nadřízený v práci, jako to, že vám manžel nerozumí nebo se na vás zlobí (pokud se jedná o ženu), nebo že vám nerozumí vlastní děti, příbuzní, přátelé atd. Pokud negativní pocity a myšlenky ve vašem organismu vznikají často a žádným způsobem je netransformujete na pozitivní, tak se vám stávají často nepříjemné situace a také se to začíná projevovat na zdraví. Pokud jsou příčiny ve vás – tak to, co si myslíte a cítíte, se vám i děje v životě.
  Během pozitivní psychologie společně probíráme vaši situaci a vytahujeme na světlo ty staré negativní myšlenky a pocity, které vám teď překáží žít, a transformujeme je na pozitivní pocity a dokonce i na situace. Na první pohled se vám to bude zdát jako nějaká pohádka nebo nějaký nesmysl, ale to opravdu funguje a velice efektivně.
  Výsledek psychoterapie z velké části závisí na vás, do jaké míry jste připraveni pochopit a přijmout vaši druhou tvář, která se nejčastěji schovává před okolím a dokonce před vámi samotnými. Jakmile budete souhlasit s tím, že jsou ve vás přítomny vaše vlastní negativy, a s tím, že jste připraveni to změnit, dál bude všechno mnohem jednodušší. Bude následovat individuální přístup ve výběru, obrazně řečeno, myšlenkového tréninku. Krok za krokem se naučíte přetransformovat své negativní myšlení na pozitivní. První rozhovor na první pozitivní psychologii trvá ne míň než 2 hodiny. Z praxe jsem si všimla, že se dokonce ani za tu dobu návštěvník ne vždy otevře úplně. Potom, co přesune setkání na další seanci, je potřeba začínat úplně znova. Na první schůzce vás poslouchám a málokdy se na něco ptám. V průběhu vašeho vyprávění si dělám krátké poznámky, obvykle kvůli tomu, že se ve vás míhají vaše emocionální zápory, o jejichž přítomnosti v sobě ani netušíte. Obvykle ke mně na seanci přicházejí se sešitem a perem a učí se, jak poslouchat své vnitřní já, které ví úplně všechno. Nejčastěji po prvním setkání už dostáváte domácí úkol – to všechno je velmi vážná věc! Když chcete něco změnit ve svém životě, musíte tomu věnovat čas, trpělivost a snahu se o sebe starat. Nikdo kromě vás vám váš život nezlepší, nezmění a neprožije.
Na dalších seancích se obvykle probírají domácí cvičení, která se nezdařila, a dále jejich následná oprava. Dál začínáme trénovat přetransformování záporů, práce s energií Lásky, podle potřeby konstelace. V průběhu tréninků návštěvník obvykle využívá vlastní schéma práce se sebou. Počet tréninků úplně závisí na vašem přání, snaze a úsilí dosáhnout pozitivních výsledků ve svém životě.
  Na závěr bych chtěla zopakovat slova mudrců: „Nesnaž se změnit Svět a předělat ho podle svých názorů, zvyků a principů. Svět tě nepřijme, je silnější, moudřejší a tvořivější. Ale můžeš změnit své názory, zvyky a principy a pak tě Svět přijme, naplní tě sílou, moudrostí a tvořivostí.“
Přeji všem příjemnou cestu v sebepoznání, v osvobození a v uzdravení!
Přeji vám všechna blaha!

Copyright © Blahodarovani.cz, 2010 - , všechna práva vyhrazena.
O MASÁŽE

- Na termálním lehátku

- Relaxační masáž

- Levandulová koupel


O POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE
O BAREVNÁ TERAPIE

O OČÍŠTĚNÍ MÍSTNOSTÍ OD NEGATIVNÍ ENERGIÍ

O CENÍK
----------Spolupráce----------

www.lecitelka.com

----------------------------